Pineska me kokë të lartë, 50 copë

Në stok
Kodi
788881
€0.71
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pineska për letër, prej materiali metalik me veshje plastike, me përmasa 2 cm në gjatësi dhe diametër 0.7 cm, në ngjyra të ndryshme. Përdoren për kapjen e dokumenteve të ndryshme apo fiksimin e posterave dhe dokumenteve në stenda druri ose në mure. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim në shkolla, zyra, universitete, kancelari, etj.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 2 cm
  • Materiali: Metal dhe plastikë
  • Paketimi: 50 copë
  • Ngjyra: Miske
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pineska me kokë të lartë, 50 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved