Pishinë me fryerje, PVC, blu, 305x183x46.5 cm

Në stok
Kodi
110590
Special Price €61.70 Ishte €77.25
Ju kurseni 20% ose €15.55
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pishina drejtkëndëshe per Fëmijët Bestway 54150 model, që të përdorni përherë nën kujdesin e një të rrituri, ne rekomandojmë një ndryshim ujit me çdo përdorimi. Pishinë e përbërë "PVC" tre shtresa (PVC / poliestër / PVC) në unaza, instalim të lehtë dhe të shpejtë me valvul të shpejtë . Kit Riparimi i përfshirë. Përmasat: Dimensionet cm. 305 (GJ) x 183 (GJ) x 46 (H) Kapaciteti Lt. 850 Pesha Kg. 7,500
Specifikime teknike
  • Thellësia: 46.5 cm
  • Gjerësia: 183 cm
  • Materiali: PVC
  • Ngjyra: Blu
  • Gjatësia: 305 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pishinë me fryerje, PVC, blu, 305x183x46.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved