Pishinë rrethore Intex me top dhe komardare, për fëmijë 2+ vjeç, PVC, ngjyra të ndryshme, Dia.122xH25cm

Në stok
Kodi
792797
Special Price €13.29 Ishte €16.38
Ju kurseni 19% ose €3.09
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Me këtë pishinë të gëzuar, ditët e nxehta të verës janë edhe më argëtuese! Dizajn me flamingo, ananas, akullore, kokos dhe atribute të tjera tropikale.
Specifikime teknike
  • Diametri: Dia.122xH25cm
  • Grupmosha: për fëmijë 2+ vjeç
  • Materiali: PVC
  • Ngjyra: Ngjyra të ndryshme
  • Marka: Intex
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pishinë rrethore Intex me top dhe komardare, për fëmijë 2+ vjeç, PVC, ngjyra të ndryshme, Dia.122xH25cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved