Pishine rrethore per femije Bestway, PVC, ngjyra te ndryshme, Dia.152xH30 cm

Out of stock
Kodi
798901
Special Price €13.91 Ishte €17
Ju kurseni 18% ose €3.09
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Idele per argetimin e femijeve gjate diteve te nxehta te veres. Permasa 152xH30 cm, mundeson perdorim te pishines ne oborr dhe ballkon. Dizajni me personazhe vizatimor, ben terheqes produktin per femijet
Specifikime teknike
  • Përmasat: ia.152xH30 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pishine rrethore per femije Bestway, PVC, ngjyra te ndryshme, Dia.152xH30 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved