Pistolete gazi per embelsira, Kemper, ndezje me centil

Në stok
Kodi
607695
€38.11
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pistolete karamelizuese me ndezje piezoelektrike. Ideale per dhenien e ngjyres dhe ormes perfundimtare te embelsirave tuaja. Mbushja kryhet me ane te mbushesit Kemper kod ( 89478 ). Veshja e qeramikes ne dalje, mundeson perdorim te zgjatur.
Specifikime teknike
  • Modeli: Profesional
  • Marka: KEMPER
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pistolete gazi per embelsira, Kemper, ndezje me centil
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved