Pjatë rrethore për vazo lulesh, qeramike, terrakota, Ø20 xH5 cm

Në stok
Kodi
231281
€8.70
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo pjatë është e përkryer për mbajtjen e ujit të tepërt dhe mbrojtjen e sipërfaqeve.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Terrakota
  • Materiali: Qeramike
  • Lartësia: 5 cm
  • Diametri: 20 cm
  • Marka: Terraneo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pjatë rrethore për vazo lulesh, qeramike, terrakota, Ø20 xH5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved