Polyfiber 0.6, 1.2, 1.8, fibra mono-filament polipropileni per perforcimin e betonit

Në stok
Kodi
331900
€6.82
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Fibra polipropileni me gjatësi 6 dhe 12 mm, për përforcimin dhe armimin e betoneve dhe llaçeve.
Specifikime teknike
  • Konsumi: 600 - 900 g/m3
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Polyfiber 0.6, 1.2, 1.8, fibra mono-filament polipropileni per perforcimin e betonit
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved