Pupë dhe varëse rrobash, Luna, strukturë metalike, tapiceri tekstili, gri, 55x55xH150 cm

Në stok
Kodi
244200
€257.40
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pupa është vendi i përsosur për të pushuar. Pupa e rrumbullakët ka rehati maksimale, dhe një hapësirë për vendosjen e xhaketave apo sendeve të tjera. E bukur për tu kombinuar si një element shtesë në ambientin e shtëpisë tuaj.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 55 cm
  • Materiali i strukturës: Strukturë metalike
  • Materiali veshës: Tapiceri tekstili
  • Lartësia: 150 cm
  • Gjerësia: 55 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pupë dhe varëse rrobash, Luna, strukturë metalike, tapiceri tekstili, gri, 55x55xH150 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved