Qese për ruajtje ushqimesh, FrescoFood, plastikë, 21x21.5 cm, transparente, 1 copë

Në stok
Kodi
788990
€4.02
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Qese për ruajtje ushqimesh, në madhësinë S, prej materiali plastik, me përmasa 21x21.5 cm, në ngjyrë transparente. Qesja është e pajisur me mbyllje hermetike dhe materiali përbërës ka veti higjienike dhe antibakteriale. Përdoret për ruajtjen në frigorifer të ushqimeve të ndryshme, duke ruajtur vetitë dhe shijen e ushqimit dhe duke parandaluar krijimin e aromave të pakëndshme. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim në ambiente shtëpie apo për ruajtjen e përbërësve të ndryshëm në kuzhina profesionale.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Transparente
  • Materiali: Plastikë
  • Përmasat: 21x21.5 cm
  • Paketimi: 1 copë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Qese për ruajtje ushqimesh, FrescoFood, plastikë, 21x21.5 cm, transparente, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved