Raft shumëfunksional, Carnival, 5 rafte, melaminë/metalike, kafe/e bardhë, 90x35xH90 cm

Në stok
Kodi
244215
Special Price €133.80 Ishte €205.90
Ju kurseni 35% ose €72.10
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky raft është i përbërë nga një kornizë metalike dhe me 5 ndarje prej melamine. Raftet e thella e bëjnë këtë raft ideal për ruajtjen jo vetëm të librave, por edhe të sendeve të tjera dekoruese. I përshtatshëm për çdo lloj ambienti.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 35 cm
  • Ngjyra: Kafe/e bardhë
  • Materiali: Melaminë/metalike
  • Lartësia: 90 cm
  • Gjerësia: 90 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Raft shumëfunksional, Carnival, 5 rafte, melaminë/metalike, kafe/e bardhë, 90x35xH90 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved