Rrjete per hije dhe skeleri Permasa:H1,8x25 mt. (45 mq)

Në stok
Kodi
110123
€32.54
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Ju mund te perdorni kete rrjete per qellime te ndryshme, perreth shesheve te ndertimit ose ne ato vende ku kerkoni te kontrolloni turme njerezish. Gjithashtu kjo rrjete eshte perfekte per ato vende ku kerkohet barriere vizuale, sidomos ne punime ne skeleri ku montimi i saj eshte mjaft i lehte dhe rezistent.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Masa: 1,8x25 mt
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rrjete per hije dhe skeleri Permasa:H1,8x25 mt. (45 mq)
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved