Set karrige dhe tavolinë për fëmijë, Galileo, hekur dhe plastikë PVC, 60x40x50 cm, e bardhë, 2 copë

Në stok
Kodi
789029
€61.70
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Set për fëmijë, i cili përfshin një tavolinë me përmasa 63x40x51.5 cm dhe një karrige me përmasa 27.5x27.5x26 cm, me strukturë prej materiali hekuri rezistent, me ndenjëse dhe mbështetëse prej materiali PVC-je, në ngjyrë të bardhë, me dizajn Jungle. Tavolina është e pajisur me printime të shkronjave të alfabetit dhe numrave në sipërfaqe, që shërbejnë për të ndihmuar fëmijët e vegjël që të zhvillojnë memorien e tyre dhe aftësitë e tyre numerike dhe analitike. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijë të moshës mbi 4 vjeç.
Specifikime teknike
  • Materiali: Hekur dhe plastikë PVC
  • Paketimi: 2 copë
  • Përmasat: 60x40x50 cm
  • Ngjyra: E bardhë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set karrige dhe tavolinë për fëmijë, Galileo, hekur dhe plastikë PVC, 60x40x50 cm, e bardhë, 2 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved