Set kovë pastrimi, plastike dhe metalike, 2 kova x 25 lt, 70x42x82 cm, blu dhe gri, 1 copë

Në stok
Kodi
7808177
Special Price €74.16 Ishte €84.46
Ju kurseni 12% ose €10.30
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Set kovë pastrimi, prej materiali plastik, e pajisur me 4 rrota, dhe transportues metalik, e cila e bën më të lehtë transportimin e saj nga një ambient në tjetrin. Ajo ka 2 kova me kapacitet 25 lt secila, ku në njërën anë bëhet shtrydhja me anë të mekanizmit shtrydhës, dhe në anën tjetër qëndron uji I pastër për pastrimin e leckës. Avantazhet: -Pastrim më i shpejtë – më e thjeshtë për t'u përdorur dhe dy herë më shpejt. -Shtypje efikase - lëshon deri në 50% më shumë ujë, dyshemetë thahen më shpejt, zvogëlon rrezikun e rrëshqitjes, higjienike, asnjë kontakt duarsh me leckën ose solucion pastrimi.
Specifikime teknike
  • Seti përfshin: 2 kova, mekanizmi shtrydhës, bazamenti mbajtes
  • Kapaciteti: 2x25 lt
  • Materiali: Plastik, metal
  • Përmasat: 70x42x82 cm
  • Ngjyra: Gri, kuqe, bu
  • Paketimi: 1 copë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set kovë pastrimi, plastike dhe metalike, 2 kova x 25 lt, 70x42x82 cm, blu dhe gri, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved