Set me aksesore kancelarie. metal dhe plastike. mikse. 16 cope. 1 pako

Në stok
Kodi
7804380
€8.23
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Set me aksesorë shkrimi. i cili përmban kapëse lidhëse në dy madhësi të ndryshme. shtylla në ngjyra të ndryshme dhe kapëse letre metalike. Këto objekte mund të përdoren për të lidhur ose ekspozuar dokumente të ndryshme. në zyra. shkolla. arkiva. institucione të ndryshme etj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastikë
  • Ngjyra: Mikse
  • Paketimi: 1 copë
  • Përmasat: 22x30 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set me aksesore kancelarie. metal dhe plastike. mikse. 16 cope. 1 pako
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved