Set me morseta druri 3 cope.metalik

Në stok
Kodi
110381
€11.23
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Drejtimet e ndryshme ne profesion sjellin dhe zgjerimin e fushes se perdorimit te veglave te ndryshme. Ky set morsetash perdoret gjeresisht nga specialistet ne fusha te ndryshme per te mbajtur apo fiksuar materiale dhe objekte ne te cilat punohet.
Specifikime teknike
  • Masa: 25/50/75mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set me morseta druri 3 cope.metalik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved