Set mobilje tualeti, Square, montim në tokë, kafe e errët, 65 cm

Në stok
Kodi
227658
Special Price €185.30 Ishte €257.40
Ju kurseni 28% ose €72.10
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Seti i Mobilje tualeti'' SQUARE 65 '' ngjyrë dru arre prezanton modelin elegant që gjallëron tualetin tuaj. Lavamani i bardhe porcelani ofron stil në dekorin e tualetit tuaj, lehtësi për t’u pastruar duke siguruar një pamje të bukur dhe shume moderne per tualete me hapesira mesatare. Materiali i mobiljeve prej MDF është rezistent ndaj lagështirës. Ngjyra e drurit të arrës kompozohet shumë mirë në ambiente me pllaka moderne njëngjyreshe dhe me motive të ngjyrave të ndryshme. Seti përfshin lavamanin, dollapin poshtë tij dhe pasqyrën, të gjitha të paketuara për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejt nga cilido.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe e errët
  • Përmasat e lavamanit: 65x46 cm
  • Mobilja e lavamanit: 41x55.5 cm
  • Përfshihet rubineti: Jo
  • Përfshihet pasqyra: Po
  • Përfshihet lavamani: Po
  • Pasqyra: 60x70 cm
  • Materiali: Mdf
  • Nevojitet montim: Po
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set mobilje tualeti, Square, montim në tokë, kafe e errët, 65 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved