Set, tapë fundore , Aco, polipropilen, 12x13 cm

Në stok
Kodi
331872
€5.18
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Seksioni i Kullimit bashkon gjithçka që nevojitet për heqjen, grumbullimin, kullimin, transportimin dhe procesin e ujit si për mjedisin shtëpiak ashtu edhe për atë industrial.Tapë fundore për kunetë, prodhuar nga PP (polipropileni) dhe përdoren si terminale për kunetën.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 13 cm
  • Lartësia: 12 cm
  • Materiali: Polipropilen
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set, tapë fundore , Aco, polipropilen, 12x13 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved