Set tualeti me stampime, inoks( 202) 4 cope.

Në stok
Kodi
21804
€22.40
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtojini elegancë tualetit tuaj me setin e aksesorëve "All 4 Bath". Me katër artikuj të ndryshëm, pjesë e këtij seti ju mund të krijoni kombinime të shkëlqyera për një ambjent të personalizuar. Seti i aksesorëve të tualetit "All 4 Bath" është një zgjidhje efikase për një shumëllojshmëri tualetesh. Materiali inoks me shkëlqim mundëson jetëgjatësi shumë të lartë në përdorim. Modeli me dekoracionin e zi të printuar, stili dhe eleganca në formë e bëjnë këtë produkt të përshtatshëm për tualete bashkëkohore duke iu dhënë më tepër hijeshi këtyre ambienteve dhe mundësi të lehtë kompozimi me pajisje dhe aksesorë të tjerë të tualeteve tuaja.
Specifikime teknike
  • Materiali: ABS I kromuar
  • Marka: all4bath
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set tualeti me stampime, inoks( 202) 4 cope.
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved