Sharre krasitje me zgjatim, Fiskars, 65 x 330 mm, 230 g, prerje maksimale 220 mm

Në stok
Kodi
110434
€51.40
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sharra e krasitjes FISKARS është një produkt i bukur i thjeshtë dhe e projektuar me elegance për të gjitha detyrat themelore ne krasitje rreth kopshtit. Gëzojnë 'cilësinë Fiskars me nje doreze te rehatshme dhe për një veprim të qëndrueshm gjate prerjes. Sharra është e lehtë me tehe cilesor te cilat redukton fërkime dhe bën prerjen dhe pastrimin e lehtë. Nëse ju jeni duke prere shkurre, pemë frutore ose trëndafila , kjo sharre krasitëse nuk do të ju zhgenjejne.
Specifikime teknike
  • Pesha: 230 g
  • Përmasat: 65 x 330 mm
  • Ngjyra: E zezë/Portokalli
  • Materiali: Çelik
  • Dorezë: Ergonomike
  • Marka: Fiskars
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sharre krasitje me zgjatim, Fiskars, 65 x 330 mm, 230 g, prerje maksimale 220 mm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved