Sharre ne hark te thelle. celik, 300mm

Në stok
Kodi
110383
€7.16
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sharre me hark te thelle e perbere prej material celiku, 300mm.Me forme ergonomike, eshte shume e thjeshte dhe praktike per perdorim fale permases se saj. E aplikueshme per cdo lloj pune dhe fale materialit te saj prej celiku ofron jetegjatesi ne perdorim.
Specifikime teknike
  • Masa: 300mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sharre ne hark te thelle. celik, 300mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved