Shezlon plazhi, alumin/tesktil, gri e lehtë, 189x60x28 cm

Në stok
Kodi
774533
Special Price €69.94 Ishte €121.44
Ju kurseni 42% ose €51.50
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shezloni me palosje dhe tendë. I përbërë nga një stukturë e qëndrueshme alumini dhe materiali i shtesës plastike me pore mjaft cilësor, e bën këtë shezlon mjaft të freskët dhe shumë komod. Me një sistem të thjeshtë me palosje dhe me dorezë të integruar, bën që ky shezlon të jetë lehtësisht i transportueshëm. Me një çmim fantastik dhe me tendë lehtësisht të menaxhueshme e bën këtë shezlon cilësor, gjysmë profesional dhe artikullin e duhur për të pushuar në bregdet duke shtuar ditët e relaksit.
Specifikime teknike
  • Tendë: Po
  • Ngjyra: Gri
  • Materiali i strukturës: Alumin
  • Gjerësia: 60 cm
  • Lartësia: 28 cm
  • Materiali i mbushjes: Tekstil
  • Gjatësia: 180 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shezlon plazhi, alumin/tesktil, gri e lehtë, 189x60x28 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved