Shirit kufizimi,e verdhë/zezë, plasmas, 75mm x 500m

Në stok
Kodi
110597
€7.05
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E ndertuar nga plastike e cilesise se pare. Me densitet te larte dhe rezistence maksimale ndaj rrezatimit UV. Ideale per markimin dhe izolimin e ambienteve ku kryhen punime te rezikshmerise se ulet, apo edhe per percaktimin e hapesirave te dedikuara ne magazine.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 75 mm
  • Ngjyra: E zeze dhe e verdhe
  • Gjatësia: 500 m
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shirit kufizimi,e verdhë/zezë, plasmas, 75mm x 500m
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved