Shirit termo - akustik izolues, 5mm, 10cm x 50m/roll, i bardhë

Në stok
Kodi
331417
€0.23
Metër Linear (1 Metër Linear)
Shpërndaj:
Thermosilent është një petë e bërë nga polietileni i shkumëzuar, i cili siguron izolim të shëndoshë dhe termik. Eshte nje baze e mire elastike per zhdukjen e vibracioneve, mbrojtje nga zhurma shokuese dhe izolimi termik i shkelqyer. Produkti është bërë me shkumë eko-miqësore, pa CFC ose HCFC. Produkti është gjithashtu i certifikuar për shitje në tregun slloven sipas STS (Miratimi Teknik i Sllovenisë) Përdoret në ndërtime të ndryshme ndër-dysheme, nën dysheme, nën laminate dhe si mbulim dytësor. Pllaka e ndërtimit është gjithashtu ideale në kombinim me disa materiale të tjera izoluese që kanë vetitë e dobëta të zhurmës. Folija është rezistente ndaj parapetësisë, që do të thotë se nuk lejon që lagështia të depërtojë në strukturë, duke shpejtuar kështu tharjen e të gjithë ndërtesës.Redukton tunelin e tingullit të ndikimit deri në 24dB.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 10 cm
  • Gjatësia: 50 m
  • Trashësia: 5 mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shirit termo - akustik izolues, 5mm, 10cm x 50m/roll, i bardhë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved