Shishe b 0.2 lt, 260 gr

Në stok
Kodi
789011
€3.50
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shihe B e formatit 0.2 lt, prej materiali qelqi, përdoret per Gin, raki, vodka, konjak, dhe distilate te tjera. Përdoret me tapa silikoni ose druri.
Specifikime teknike
  • Materiali: Qelq
  • Ngjyra: Transparente
  • Paketimi: 1 copë
  • Kapaciteti: 0.2 lt
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shishe b 0.2 lt, 260 gr
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved