Shishe dekorative, qelq, transparente, Ø7 xH25 cm

Out of stock
Kodi
231769
€6.64
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo varese dekorative është një figurë që sjell relaksim në kopshtin tuaj. Dizenjuar me imagjinatë dhe prodhuar me cilësi, kjo varese është krijuar për nje veshtrim të gjallë. Eshtë e përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
Specifikime teknike
  • Materiali: Qelq
  • Lartësia: 25 cm
  • Ngjyra: Transparente
  • Diametri: 7 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shishe dekorative, qelq, transparente, Ø7 xH25 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved