Shishe Oblo 0.7 lt, 600 gr

Në stok
Kodi
789004
€2.27
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shishe Oblo e formatit 0.7 lt, prej materiali qelqi, përdoret per Gin, raki, vodka, konjak, dhe distilate të tjera. përdoret me tapa silikoni ose druri.
Specifikime teknike
  • Materiali: Qelq
  • Ngjyra: Transparente
  • Paketimi: 1 copë
  • Kapaciteti: 0.7 lt
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shishe Oblo 0.7 lt, 600 gr
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved