Shkallë teleskopike, Marchetti , 183 cm

Në stok
Kodi
332519
€338.45
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
EQUIPE është një shkallë teleskopike alumini, e cila mund te perdoret mund të përdoret në te ndryshme.Karakteristikat e saj janë si meposhte :• UNI EN 131 testuar dhe certifikuar • Kapaciteti i ngarkesës 150kg•Seksioni i brendshëm i drejtë 60 × 25 mm • Seksioni i jashtëm i drejtë 68x33x2,8 mm • Eshte e pajisur me kapëse sigurie prej gome të veshura me najlon. Këmbë e gomës jane jashtëzakonisht të forta, ergonomike dhe kundra rreshqitjes antislip për aderimin më të mirë në tokë .Materiali perberes I menteshave eshte çelik i galvanizuar me tre pllaka çeliku.
Specifikime teknike
  • Materiali: Alumin
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shkallë teleskopike, Marchetti , 183 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved