Shkop për kopësht 3 copë, metalik/plastik, 90 cm

Në stok
Kodi
110232
€3.04
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ne kopshtin tuaj dhe ne deshiren per rregullimin dhe sistemimin e bimeve dhe luleve, aksesoret jane nje pjese e rendesishme. Ndaj vjen ky aksesor per tju ndihmuar ne kapjen dhe orientimin e bimeve per ti mbajtur te shendetshme dhe ne te njejten kohe per ti bere ne format apo drejtimet e duhura. Pra jepini formen dhe stilin e deshiruar kopshtit tuaj
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalik/plastik
  • Ngjyra: Jeshile
  • Përmasat: 90 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shkop për kopësht 3 copë, metalik/plastik, 90 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved