Stilolapsa me ngjyra, Fineliner, Globox, plastikë, 14x0.8 cm, mikse, 6 copë

Në stok
Kodi
789045
€1.55
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Stilolapsa, prej materiali plastik, me majë të hollë, me gjerësi të vijës 0.4 mm, në 6 ngjyra të ndryshme. Përdoret për të shkruar, skicuar apo për të mbajtur shënime të ndryshme. Stilolapsat janë të pajisur me kapak dhe me strukturë ergonomike, në formë gjashtëkëndore, e cila i bën të lehtë dhe praktikë në përdorim. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim profesional dhe jo-profesional.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Mikse
  • Materiali: Plastikë
  • Paketimi: 6 copë
  • Përmasat: 14x0.8 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Stilolapsa me ngjyra, Fineliner, Globox, plastikë, 14x0.8 cm, mikse, 6 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved