Tako te vogla per mobilje.

Në stok
Kodi
10871
€1.34
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Takot mbrojtese me përmasë 48mm,te përbera nga nje material plastik shume cilesor mund te përdoren për mbrojtjen e sipërfaqeve te ndryshme nga demtime gjate levizjeve te objekteve.Mund te aplikohet mjaft lehte mbi pjeset qe kane kontakt te drejtpërdrejte me dyshemene,pllakat,parketin apo dhe me murin.
Specifikime teknike
  • Materiali: ABS
  • Masa: 48mm
  • Marka: FIXON
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tako te vogla per mobilje.
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved