Tapet Persian, akrilik, baza blu me ngjyra të ndryshme, 250x350 cm

Në stok
Kodi
791482
€901.25
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tapet Persian me përbërje 100% akrilik. Ngjyra baza blu me ngjyra të ndryshme. Thekët prej pambuku dhe dendësia shumë e madhje prej 2 miljon e 400 mijë nyje për metër katror i japin këtij tapeti cilësi dhe jetëgjatësi. Falë dendësisë shumë të madhe tapeti është i sigurt nga papastërtitë pasi në qoftë se pastrohet menjëherë ato nuk arrijnë të depërtojnë në bazën e tapetit. Gjatësia e fijes 6mm. I rekomanduar të lahet në mënyrë profesionale.
Specifikime teknike
  • Materiali: 100% akrilik
  • Ngjyra: blu me ngjyra të ndryshme
  • Përmasat: 250x350 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tapet Persian, akrilik, baza blu me ngjyra të ndryshme, 250x350 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved