Tas njëpërdorimësh për ushqime, plastikë, 700 g, e zezë, 1 copë

Në stok
Kodi
788962
€0.31
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tas njëpërdorimësh për ushqime, prej materiali plastik, me kapacitet mbajtës 700 g, në ngjyrë të zezë. Përdoret për ambalazhimin e ushqimeve të hapura në restorante fast-food dhe mund të përdoret edhe për të marrë me vete ushqime të ndryshme të paketuara. Materiali përbërës është higjienik dhe i çertifikuar për siguri ndaj ushqimit.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Ngjyra: E zezë
  • Masa: 700 g
  • Materiali: Plastikë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tas njëpërdorimësh për ushqime, plastikë, 700 g, e zezë, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved