Tave për barbekju, çelik inox, e zezë, 45x26 cm

Në stok
Kodi
11024
€31.93
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tavë skare ideale për pjekjen e perimeve, të mishit, të prodhimeve të detit dhe, po ashtu, ideale për skuqjen e vezës dhe për pjekjen e gështenjave. Gjithashtu me material inoksi kundër ngjitjes dhe me 2 doreza.
Specifikime teknike
  • Kundra ngjitjes: Po
  • Përdorimi: Gatim
  • Paketimi: 1 cope
  • Materiali: Celik inox
  • Ngjyra: Zezë
  • Dorezë: Po
  • Gjatësia: 45 cm
  • Gjerësia: 26 cm
  • Marka: Mr.Grill
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tave për barbekju, çelik inox, e zezë, 45x26 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved