Tavolinë mesi, metalike, argjendi, 55x30xH46.5 cm

Në stok
Kodi
05682
€61.70
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E përkryer për një pamje joshëse moderne sjell stilin bashkëkohor në hapësirën tuaj. Nuk ka rëndësi në vendoset pranë një divani ose pranë një shtrati, tavolinat e këndit janë zgjedhje e preferuar dhe tepër praktike.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 55 cm
  • Nevojitet montim: Jo
  • Ngjyra: Argjendi
  • Materiali i strukturës: Metalike
  • Mënyra e zgjerimit: Jo
  • Lartësia: 46.5 cm
  • Thellësia: 30 cm
  • Marka: Disrael
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë mesi, metalike, argjendi, 55x30xH46.5 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved