Tavolinë ngrënie me 4 karrige, melaminë dhe PU, arrë, 140x80xH75 cm

Out of stock
Kodi
23215
€308.90
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Seti i ngrënies SMART FURNITURE është një mënyrë elegante për të rinovuar dhomën tuaj të ngrënies me një vështrim të përjetshëm dhe bashkëkohor. Karriget e thjeshta me një model mahnitës dhe strukturë druri. Bëni ambjentin e bukur dhe të përsosur me koleksionin e seteve të ngrënies SMART FURNITURE.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 80 cm
  • Ngjyra: Arrë
  • Mënyra e zgjerimit: n/a
  • Nevojitet montim: Po
  • Gjerësia: 140 cm
  • Lartësia: 75 cm
  • Materiali i strukturës: Melaminë
  • Materiali i tavolinës: Melaminë
  • Marka: Smart Furniture
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë ngrënie me 4 karrige, melaminë dhe PU, arrë, 140x80xH75 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved