Tecnofix Thes 25kg, material rrafshues rezistent ndaj lageshtires

Në stok
Kodi
331891
€5.09
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Përdoret për rrafshimin dhe izolimin e sipërfaqeve që do të vishen me veshje dekorative (GRAFIATO ose DECORTEX), në ambiente të brendshme dhe të jashtme. Aplikohet në suporte më bazë llaçi tradicional ose të parapërgatitur me bazë gëlqere - çimento. Sipërfaqja ku është aplikuar produkti mund të mbulohet me veshje dekorative me natyrë minerale ose sintetike
Specifikime teknike
  • Konsumi: 1.5-2.5 kg/m2
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tecnofix Thes 25kg, material rrafshues rezistent ndaj lageshtires
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved