Tehe për gërryesen e pllakave, Benamn, çelik, 3 cope

Në stok
Kodi
110284
€5.61
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Veglat speciale vijne ne doren tuaj per te kryer punimet deri ne detaje perfekte. Ne fushen e ndertimit detajet dhe cilesia e ketyre produkteve bejne qe punimet te behen perfekte.
Specifikime teknike
  • Materiali: Çelik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tehe për gërryesen e pllakave, Benamn, çelik, 3 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved