Tel kallaji me paste, Kemper, d1.5 mm, 50% Sn, 183- 215 °C, 20 g

Në stok
Kodi
607703
€4.64
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kallaj ne tel 50%SN Ø 1.5 mm temperatura e përpunimit 183- 215 °C Paketim 20 g. Në paketë blister. I përshtatshëm për kallaj për elektronikë, telefoni dhe inxhinieri elektrike.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 20 g
  • Marka: KEMPER
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tel kallaji me paste, Kemper, d1.5 mm, 50% Sn, 183- 215 °C, 20 g
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved