Tub për shkarkimin e pishinave Ø 38 mm

Në stok
Kodi
110273
€30.70
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tub per shkarkimin dhe pastrimin Ø 38 mm. Perdoret per te zevendesuar apo rregulluar largesine si dhe permiresuar filtrimin e ujit te pishinave.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Ngjyra: Gri
  • Diametri: 38 mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tub për shkarkimin e pishinave Ø 38 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved