Tulle bllok termik qeramike 20x25x25cm

Në stok
Kodi
331974
€0.83
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Me punën, pasionin, profesionalizmin, teknologjinë e kohës, me argjilat më të mira në vend dhe me standardet e CE-së. Milis brick sh.a prodhon të gjitha llojet e tullave qeramike të shtëpisë suaj, pallatit, dhe të pronës tuaj.
Specifikime teknike
  • Tipi: Bllok termik
  • Masa: 20x25x25cm
  • Materiali: Qeramike
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tulle bllok termik qeramike 20x25x25cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved