Ushqyes, Flortis, shishe/570 gr, studiuar për të ushqyer llojet kryesore të kaktuesve

Në stok
Kodi
332400
€3.75
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Eshtë një produkt i studiuar në mënyrë të përshtatshme për të furnizuar një ushqim të ekuilibruar dhe të plotë për të gjitha llojet e kaktuseve (Cactaceae, Euphorbiaceae, Crassulaceae, Agavaceae etj.). Pleh EC NPK 4-6-8 + B + Cu + Fe + Mn + Zn bimë më të shëndetshme dhe më të forta. Përdorimi: Përmbajtja e një kapaku (30 g) në 3 litra ujë çdo 15-20 ditë në pranverë-verë. Këshillohet që të ndaloni fekondimin në vjeshtë-dimër.
Specifikime teknike
  • Paketimi: Shishe/570 gr
  • Periudha e përdorimit: M P M Q K G SH
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ushqyes, Flortis, shishe/570 gr, studiuar për të ushqyer llojet kryesore të kaktuesve
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved