Varkë me fryerje, PVC, e kuqe, 188x98 cm

Out of stock
Kodi
110442
€41.27
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtojinni diteve tuaja te pushimeve prane detit, kenaqesine e te lundruarit me varkat e lehta qe fryhen. Shijoni freskine sa me prane siperfaqes su ujit si dhe sodisni apo peshkoni nga ky produkt mjaft praktik ne transport si dhe ne perdorim. E pershtateshme per 2+1 persona , prodhuar nga material plastik shume reziztent per ta bere jetegjate ne perdorim.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E kuqe
  • Materiali: PVC
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Varkë me fryerje, PVC, e kuqe, 188x98 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved