Vazo dekorative, porcelan, Ø17 xH42 cm

Në stok
Kodi
231516
€44.29
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një vazo e bukur dhe elegante është e përkryer për të shtuar një kontakt të pasur në shtëpinë tuaj. Kjo vazo e punuar me karakteristika të thjeshta me një fund mahnitës është një dhuratë e përkryer për ata që duan një grimë luksi në jetën e tyre.
Specifikime teknike
  • Diametri: 17 cm
  • Lartësia: 42 cm
  • Materiali: Porcelan
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo dekorative, porcelan, Ø17 xH42 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved