Vazo dekoruese, qeramike, jeshile, 16x13xH23 cm

Në stok
Kodi
232183
Special Price €15.35 Ishte €30.80
Ju kurseni 50% ose €15.45
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo vazo dekorative qeramike elegante është një pjesë që spikat në çdo dhomë. Shto një kontakt të ri për dekorin tuaj me këtë vazo elegante qeramike. Vazoja dekorative me stil të thjeshtë dhe unik transformon pamjen e dhomës tuaj. Qoftë bosh ose e mbushur me lule apo aksesorë te tjerë. Kjo vazo tërheqëse do të krijojë një vështrim të përjetshëm që është thjesht magjepsës. Shto një ose disa vazo në dekorin e shtëpis tuaj sot. Personalizojeni duke e kombinuar me shumllojshmërinë e shkopinjve natyral dhe lulet artificiale magjepëse që gjenden në MEGATEK.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 13 cm
  • Gjerësia: 16 cm
  • Lartësia: 23 cm
  • Materiali: Qeramike
  • Ngjyra: Jeshile
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo dekoruese, qeramike, jeshile, 16x13xH23 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved