Vazo lulesh drejtkëndore set 3 copë, thurje ratani, natyrale, 30x15xH15 cm; 40x20xH15 cm; 50x25xH15 cm

Out of stock
Kodi
231863
€37.50
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Edhe pse vazoja e ka pamjen autentike te vazove të thurura ajo ka nje jetëgjatësi shumë më të gjatë. Vazoja e thurur vjen në një varietet të gjerë të modeleve të ndryshme, nga modele katrore dhe drejtkëndore në ato të rrumbullakëta. E pastër dhe e qëndrueshme për ambiente të brendshme si zyra. Mbjellësi plastik i ricikluar nuk ka vrima kullimi, kështu që basenet/pjatat e shëmtuara janë të panevojshme. Idealisht e përshtatshme për kopshte dhe tarraca, pasi punimet e xunkthit nuk vijnë në kontakt me sipërfaqet e jashtme. Seti përbëhet nga: 30x15xH15 cm; 40x20xH15 cm; 50x25xH15 cm
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Natyrale
  • Materiali: Thurje ratani
  • Marka: Van der Leeden
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh drejtkëndore set 3 copë, thurje ratani, natyrale, 30x15xH15 cm; 40x20xH15 cm; 50x25xH15 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved