Vazo lulesh, qeramike, terrakota, 8x11xH2.3 cm

Në stok
Kodi
231282
€2.32
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mbajtesja e vazove qeramike (ose ndryshe kembet e vazove), pervec se kane si funksion mbajtjen e vazove ato I japin dhe nje dekor, zbukurim si vazove ashtu dhe ambjentit perreth jush.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Terrakota
  • Gjerësia: 8 cm
  • Materiali: Qeramike
  • Lartësia: 2.3 cm
  • Thellësia: 11 cm
  • Marka: Terraneo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, qeramike, terrakota, 8x11xH2.3 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved