Vazo lulesh rrethore, FIRENZE, qeramike, terrakota, Ø25.2 xH49.4 cm

Në stok
Kodi
231729
€59.23
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Është e garantuar qe jetegjatesia e ketij produkti te shkoje të paktën 10 vjet duke I rezistuar te ftohtit si dhe kushteve te ndryshme klimaterike. Ky material iu reziston temperaturave të ulta qe shkojne deri ne -20°C. Zbukuruesi i kopshtit ANTICO qeramike me dizajn unik formë ENGJELL do të përmirësojë dhe zbukurojë dekorin e kopshtit tuaj. Është trajtuar për rezistencë ndaj lagështirës së brendëshme për një jetë më të gjatë. Projektuar për të plotësuar stilin e thjeshtë por klasik të orendimit në natyrë, me ngjyrë unike për ta bërë ambjentin e ngrohtë dhe mikpritës.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Terrakota
  • Materiali: Qeramike
  • Lartësia: 49.4 cm
  • Diametri: 25.2 cm
  • Marka: AnticoMestiere
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, FIRENZE, qeramike, terrakota, Ø25.2 xH49.4 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved