Vazo lulesh rrethore, MINTURNO, qeramike, terrakota, Ø40 xH29 cm

Në stok
Kodi
231265
€30.39
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazoja e lules MINTURNO me formën e saj rrethore me gdhendje. Linjat impresive e bëjnë këtë vazo një dhuratë të mrekullueshme për të apasionuarit pas kopshtit. Vazoja e lules MINTURNO do të përmirësojë dhe zbukurojë dekorin e kopshtit tuaj. Detajet dhe stili i kësaj vazoje dhuron një vështrim të paarritshëm në projektin tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Terrakota
  • Materiali: Qeramike
  • Lartësia: 29 cm
  • Diametri: 40 cm
  • Marka: Terraneo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, MINTURNO, qeramike, terrakota, Ø40 xH29 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved