Ventilator pedan, USC, 45 W, 20 m², helikë plastike, 5 fletë, 45x45x125 cm

Në stok
Kodi
811365
1 vit garanci
Special Price €25.65 Ishte €30.80
Ju kurseni 17% ose €5.15
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ventilator dyshemeje, i përshtatshëm për t'u vendosur në çdo sipërfaqe të sheshtë, për të freskuar më mirë shtëpinë ose zyrën tuaj. Ai gjeneron një fluks ajri të fuqishëm dhe preciz në gjendje të shpërndajë ajrin e pastër brenda dhomës në një kohë të shkurtër. Ventilatori ka një dorezë të përshtatshme në anën e pasme për të lehtësuar lëvizjen. Ka nje fuqi prej 45 W dhe diametër Ø45 cm.
Specifikime teknike
  • Tensioni: 220-240 V
  • Lartësia: 125 cm
  • Materiali i helikës: Plastik
  • Fuqia: 45 W
  • Diametri: Ø45 cm
  • Numri i funksioneve: 3 shpejtësi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ventilator pedan, USC, 45 W, 20 m², helikë plastike, 5 fletë, 45x45x125 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved