Zgarë pusete, betoni, 9.5x50x50 cm, max 7 ton, marka e betonit 250

Në stok
Kodi
332012
€20.54
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një përzgjedhje e plotë e pusetave dhe kapakeve dhe kunetave për heqjen dhe bartjen e ujit sipërfaqësor të bërë si për mjediset shtëpiake ashtu edhe me sfidat siç janë ndërtesat industriale, zonat e largëta, portet dhe aeroportet. Gjithashtu ato sherbejne per instalimet e ndryshme hidraulike dhe elektrike, per inpektime te ndryshme. Një gamë e plotë e madhësive te ndryshme, temperaturave të ulëta, kimikateve, kripës dhe acideve.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 9.5 cm
  • Pesha mbajtëse: max 7 ton
  • Materiali: Beton
  • Përmasat: 50x50 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Zgarë pusete, betoni, 9.5x50x50 cm, max 7 ton, marka e betonit 250
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved